Niveko

Resort Landal Eifeler Tor

Resort Landal Eifeler Tor

HORY, ŘEKY A BAZÉNY NIVEKO

Klidné prostředí města Heimbach v regionu Eifel, které se také pyšní titulem „National Park City“, nabízí vše, co potřebujete pro vaši dovolenou. Landal Eifeler Tor leží na kopci, obklopený dechberoucím výhledem přes řeku Rur.

Dealer

INTERHIVA B.V.

Rok instalace

2013

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO přeliv MULTI

Vnitřní a vnější bazény NIVEKO jsou jedny z nejdůležitějších prázdninových cílů našeho kraje.

V regionu Eifel je mnoho krásných míst, ale Landal Eifeler Tor je bezpochyby jedním z nejhezčích, které se zde nachází. Z okolní přírody vyzařuje téměř mystické kouzlo s malými, vzdálenými údolími řek, neobvyklými skalními útvary a vrcholky hor se stopami, které na nich zanechal vítr. Nikoho proto nepřekvapí, že se zde šíří nespočet legend o mnoha hradech a zříceninách, které byly svědky po několik století trvající přítomnosti Římanů a mnichů.

Oblíbená prázdninová destinace

Naše vnitřní a vnější bazény jsou jedny z nejdůležitějších prázdninových míst. Původně jsme měli v plánu vybudovat venkovní bazén, který by plynule přecházel ve vnitřní. Kvůli několika architektonickým důvodům to nebylo možné. Holandští architekti přišli s návrhem klasického venkovního bazénu s přelivem a moderního přelivového vnitřního bazénu. Vnitřní bazén byl zasazen podél betonové zdi. Každou půlhodinu je spuštěna vodní atrakce zabudovaná v sedací lavici: vzduchovač začne vytvářet proudy vzduchových bublin, což návštěvníkům navodí pocit jako ve vířivce. Jak venkovní i vnitřní bazén má své malé brouzdaliště.

Značná úspora času

Všechny čtyři bazény byly dovezeny 3LKW kamióny a smontovány na místě v říjnu loňského roku. Ve velmi krátkém čase bylo vše dokončeno. Všechno bylo připraveno v NIVEKU a dokončeno v Heimbachu. Díky tomu jsme na naší straně ušetřili mnoho měsíců přípravných prací.