Niveko

Rodina Ahmann

Rodina Ahmann

VODA JE NĚCO, CO K NAŠÍ RODINĚ PATŘÍ.

Když se řekne léto, vybavíme si vodu, bazén a čas strávený u něj. Už ani nevím, kdy poprvé jsme si bazén na zahradu pořídili, ale už to bude spoustu let, spolu se kterými se samozřejmě měnily i naše nároky a přání. Krom radosti, kterou nám bazén přinášel, nás trápily časté problémy s kvalitou vody. Tvorba řas, usazeniny, nečistoty ze stromů, písku a k tomu nízká teplota vody, nás neustále zaměstnávaly.

Dealer

Pools&Ponds

Rok instalace

2017

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO skimmer TOP LEVEL

Velmi se nám líbil design a zpracování, věděli jsme, že to je to, co naší zahradě bude slušet. Teď už jen najít toho pravého partnera pro realizaci našich vizí

Jelikož se naše malé děti naučily plavat a jejich kamarádi si s nimi často hráli v naší zahradě, rozhodli jsme se koupit větší bazén včetně technologie, která se bezúdržbově o kvalitu vody postará za nás. Nejprve jsme sice přemýšleli o zahradním jezírku, ale protože jsme chtěli bazén využít v průběhu roku co nejdéle, rozhodli jsme se pořídit bazén, který lze vyhřívat a tím si prodloužit letní sezonu.
 
Neměli jsme přehled o tom, co všechno trh nabízí, proto jsme prostřednictvím internetu začali hledat možnosti, kterých nebylo málo. Zorientovat se v tak široké paletě bazénů nebylo jednoduché, přece jen nejsme bazénoví experti. Chtěli jsme jednoduše bazén a zážitek spojený spolu s ním.
Jednou z nabídek, která nás zaujala, byly bazény Niveko.
 
Při výběru dodavatele jsme měli jednu nekompromisní podmínku a tou bylo, aby se celého projektu ujala jedna osoba a byla zodpovědná za dodávku, řekněme na klíč. Produkt, který tuto službu nenabízel, pro nás absolutně nepřicházel v úvahu. Realizace se ujala certifikovaná firma Pools & Ponds, a to byla naše výhra. Pan Becker, majitel firmy, se ujal celého projektu, a to od plánování až po samotnou realizaci a následný servis. Vše měl vždy dobře naplánováno a jeho zkušenosti vnesly do procesu pořádek a klid.
S dodávkou a následným servisem jsme byli velmi spokojeni. Důkazem je fakt, že jsme firmu Pools & Ponds s exkluzivním produktem Niveko bazén doporučili spoustě našim známým, kteří se ve výsledku v nemalé míře stali také jeho majiteli.