Rodina Albrecht

Vítaná změna

Vítaná

změna

Asi půl hodiny od Curychu, ve švýcarském kantonu Aargau, se nachází malebné městečko Remetschwil a v něm spokojení majitelé bazénu NIVEKO. „Milujeme prvek vody v naší krásné zahradě, je to naše oáza klidu a relaxu. Vše má svou životnost, stary bazén jsme měli už dlouho a rozhodli jsme se pro kompletní výměnu. Shodou okolností na toto téma doma přišla řeč a náš zahradník nám doporučil bazénářskou firmu Linz&Partner GmbH, která nás přesvědčila, že NIVEKO je přesně to, co potřebujeme a která následně celý projekt zrealizovala.”
Země
Švýcarsko
Schody
Schody Modern s mělčinou
Barva
Bílá
Úchvatná vila ve futuristickém architektonickém stylu je sama o sobě unikátním uměleckým dílem a zahrada s bazénem jen dokresluje celou tu velkolepou podívanou. Šedé lemování bazénu v bílé barvě dodává přelivu NIVEKO Advance Whisper nevídaný šmrnc a nenásilně tak zvýrazňuje linky v terase.
 
Pro doladění bazénového designu byly použity detaily jako šedý kámen na povrchu schodů nebo dokonale zapuštěné nerezové vestavby. A aby minimalistický vzhled nic nerušilo, lamelové zakrytí bylo důmyslně ukryto do rološachty. „Bylo to skvělé rozhodnutí, jsme moc spokojeni s celým průběhem, který byl velmi profesionální, i se samotnou kvalitou bazénu.”
 

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat