Niveko

Rodina Athen

Rodina Athen

BAZÉN NIVEKO JAKO ŽIVOTNÍ STYL

Mladý manželský pár vlastnící stylový dům téměř na pobřeží Severního moře se rozhodl ozvláštnit svoji zahradu bazénem, který by jim v jejich životě poskytnul další kousek volnosti. Kdykoliv si užíváme koupání bez ohledu na otevírací dobu koupaliště, ceny vstupu či teploty vody ve veřejném bazénu. Je to jednoduše náš životní styl, který nám NIVEKO bazén poskytuje.

Dealer

t.t.timme Schwimmbad Sauna

Rok instalace

2014

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO přeliv EVOLUTION

Koupání si užíváme bez ohledu na otevírací dobu koupaliště, ceny vstupu či teploty vody ve veřejném bazénu.

NIVEKO nám bylo doporučeno naším dodavatelem, společností t.t.time, která je dlouhodobým partnerem NIVEKA. Toto doporučení bylo důvěryhodné a dosud jsme ho nelitovali. Měli jsme docela jasnou představu, jak má náš bazén vypadat, kterou NIVEKO zcela naplnilo.

Dodávka bazénu proběhla hladce, i když, dle mého mínění, není zrovna jednoduché organizovat přepravu různě velkých bazénů na takovou dálku. Bazén byl dopraven na speciální vozíku, pevně jištěn a bez závad. Pokud bychom mohli nyní cokoliv změnit, byla by to délka bazénu.

Plně automatická technologie

Jistě lze pořídit bazény výhodněji, jednoduché, které většinou vydrží jednu sezónu, ale my jsme hledali kvalitní bazén s plně automatickou technologií, který by naplňoval naše představy.