Niveko

Rodina Bauer

Rodina Bauer

CELOROČNÍ DOVOLENÁ

Máme velkou rodinu a mnoho přátel. Všechny naše děti i vnoučata jsou vodní živly. Při hezkém počasí je bazén na zahradě ideálním místem pro společné setkání a příjemné strávení volného času hezky pohromadě. Hodně cestujeme a tak jsme se inspirovali především v hotelech a na dovolených.

Dealer

Poolcultur GmbH

Rok instalace

2017

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO přeliv MULTI

Hledali jsme kvalitního výrobce přelivových bazénů. NIVEKO je jedním z mála z nich, které nás jako jediné dovedlo přesvědčit o své hodnotě.

Vysnili jsme si takovou vlastní celoroční dovolenou na zahradě. Představy byly jasné – přelivové řešení vhodné pro vodní dovádění, efektivní solární lamelové zakrytí, tepelné čerpadlo a hlavně žádné starosti a běhání okolo bazénu. A na základě těchto požadavků jsme hledali kvalitního výrobce přelivových bazénů. NIVEKO je jedním z mála z nich, ale jako jediné nás dovedlo přesvědčit o své hodnotě.

Prvotřídní návrh a konzultace

Přes webové stránky jsme si tedy našli nejbližšího NIVEKO Profi Partnera, pana Lämmleho z Poolcultur. Vylíčili jsme mu, co bychom si přáli, a získali jsme od něj na oplátku naprosto bezchybné služby, ať už se jednalo o prvotní návrh či následnou konzultaci. Vždy jsme se setkali s ochotou a vstřícností. Samotné dodání a instalace pak proběhly bez problémů, na minutu přesně a velmi profesionálně.