Niveko

Rodina C.

Rodina C.

ZÁBAVA I KOUSEK RELAXACE

S myšlenkou pořízení rodinného bazénu jsem se již nějakou dobu zabýval. K rozhodnutí tuto představu realizovat přispělo především to, že možnost cestování do našich oblíbených slunných destinací začala být složitá.

Jelikož jsme sportovně aktivní rodina, chtěl jsem pro děti v letních dnech zábavu a pro mě se ženou kousek relaxace, propojenou pohybem, který je nám tak přirozený a blízký.

Rok instalace

2019

Země

Česká Republika

Specifikace

NIVEKO skimmer INVISIBLE

Naše malé děti jsou důkazem toho, že pořízení bazénu bylo správně načasováno.

Měl jsem velmi konkrétní představu týkající se návrhu a kvality provedení. Přibližně dva roky jsem se zajímal o možnosti, které trh nabízí.

Po pečlivém vyhodnocení nabídek jsem se rozhodl pro firmu Niveko. Dnes jsem rád, že jsem firmu Niveko osobně navštívil a to přesto, že sídlí více než 300 km od mého bydliště.

V sídle společnosti Niveko se nachází několik ukázkových typů a provedení bazénů, které mi byly předvedeny vysoce profesionálním přístupem. Věděl jsem, že jsem na správném místě. Mé představy a přání byly vždy s platným argumentem hodnoceny a snad i proto jsme došli ke společnému výsledku bez jakýchkoliv ztrát. Realizace proběhla v předem plánovaný čas, což bylo pro mě vzhledem k pracovní vytíženosti velmi důležité. Odbornost všech zúčastněných byla inspirující.