Rodina Dr. Ehbrechta

Voda je živel, který milujeme

Voda je živel, který milujeme

Možnost pořídit si vlastní bazén na naši zahradu jsme zvažovali již delší dobu. Voda nás všechny fascinuje a milujeme teplé letní dny strávené právě u ní.  Hledali jsme různé možnosti a řešení pro výstavbu bazénu. Paleta nabídky byla široká a zorientovat v různých typech materiálů, zpracování a následné údržby bylo velmi náročné, proto jsme se na doporučení obrátili přímo na výrobce bazénů, firmu NIVEKO.
Země
Německo
Schody
Schodiště po celé šířce
Barva
Bílá
Po krátkém seznámení s produktem a současně i s celou filozofií firmy jsme se rozhodli pro NIVEKO bazén. Splňoval naše kritéria v otázkách funkčnosti i designu. NIVEKO nám doporučilo svého Profi Partnera T.T. Timme, se sídlem nedaleko našeho bydliště, který se o celou realizaci od plánování, výstavbu včetně všech zahradnických pracích zhostil na výbornou. Pan Knutzen majitel T.T. Timme si s námi domluvil schůzku, kde jsme nastínili naše představy a přání.

Protože jsme velmi sportovně založená rodina, chtěli jsme skloubit místo pro fitness a současně wellness s velkolepým saunovým systémem, to celé s efektivním využitím sluneční energie. Chtěli jsme bazén, který bude nabízet širší možnosti sportovních aktivit, proto jsme k bazénu požadovali mimo jiné i protiproud. Současně nesměl být narušen ráz naší zahrady, což se velmi povedlo. 
Stavba proběhla nad očekávání dobře. Všechny nás překvapilo, jak byl celý proces precizně naplánován, aby nedošlo k sebemenším kolizím. „Naše představy byly naplněny a dosavadní aktivní životní styl jsme tímto krokem povýšili.“ Dnes si bazén s celou rodinou užíváme plnými doušky a těší nás každý strávený den u něj.
 

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat