Pan Müller

Zahradní zátiší

Zahradní zátiší

Užívat si krásné letní v pohodlí svého domova, odpočinout si a nabrat síly. Udržovat se v kondici, zasportovat si a být neustále fit. Opalovat se na lehátku, popíjet vychlazený drink a číst si oblíbenou knihu. To je jen několik důvodů, proč se pan Müller se svou rodinou rozhodli pořídit vlastní bazén.
Země
Německo
Schody
Schody Modern
Barva
Bílá
Celý příběh nového bazénu začal tím, že pana Müllera zaujala reklama na bazény NIVEKO. Rozhodl se tedy kontaktovat nejbližšího NIVEKO Profi Partnera v okolí, kterým byla společnost Pro Pool. Díky přátelskému a vysoce profesionálnímu jednání probíhala spolupráce naprosto bezproblémově hned od začátku. Odbornost prodejce byla důležitým faktorem, který formoval finální podobu celého projektu.
Pan Müller měl vlastní vizi, kterou firmě Pro Pool představil a společně pracovali na jejím zrealizování. Finální volba padla na typ Skimmer Invisible o rozměru 8,0 x 2,4 x 1,4 m, který kombinuje čistý design skimmeru zapuštěného přímo v bazénové stěně s praktičností pro každodenní používání. Díky zvolení protiproudu z prémiové linie NIVEKO Plus si může celá rodina dopřát pravidelné kondiční plavání. Čistá bílá barva bazénu i vestavěných schodů typu Modern krásně ladí s domem a celému konceptu dodává nádech vzdušnosti. Vize pana Müllera tak byla do poslední kapky naplněna.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat