Niveko

Rodina Dr. Ehbrechta

Rodina Dr. Ehbrechta

VODA JE ŽIVEL, KTERÝ MILUJEME

Možnost pořídit si vlastní bazén na naši zahradu jsme zvažovali již delší dobu. Voda nás všechny fascinuje a milujeme teplé letní dny strávené právě u ní. Hledali jsme různé možnosti a řešení pro výstavbu bazénu. Paleta nabídky byla široká a zorientovat v různých typech materiálů, zpracování a následné údržby bylo velmi náročné, proto jsme se na doporučení obrátili přímo na výrobce bazénů, firmu NIVEKO.

Dealer

T.T. Timme

Rok instalace

2018

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO skimmer INVISIBLE

Naše představy byly naplněny a dosavadní aktivní životní styl jsme tímto krokem povýšili.

Pan Knutzen majitel T.T. Timme si s námi domluvil schůzku, kde jsme nastínili naše představy a přání. Po krátkém seznámení s produktem a současně i s celou filozofií firmy jsme se rozhodli pro NIVEKO bazén. Splňoval naše kritéria v otázkách funkčnosti i designu. NIVEKO nám doporučilo svého Profi Partnera T.T. Timme, se sídlem nedaleko našeho bydliště, který se o celou realizaci od plánování, výstavbu včetně všech zahradnických pracích zhostil na výbornou.
 
Protože jsme velmi sportovně založená rodina, chtěli jsme skloubit místo pro fitness a současně wellness s velkolepým saunovým systémem, to celé s efektivním využitím sluneční energie. Chtěli jsme bazén, který bude nabízet širší možnosti sportovních aktivit, proto jsme k bazénu požadovali mimo jiné i protiproud. Současně nesměl být narušen ráz naší zahrady, což se velmi povedlo.
 
Stavba proběhla nad očekávání dobře. Všechny nás překvapilo, jak byl celý proces precizně naplánován, aby nedošlo k sebemenším kolizím. Dnes si bazén s celou rodinou užíváme plnými doušky a těší nás každý strávený den u něj.