Rodina Hartmann

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

V dnešní uspěchané době je důležité najít si čas na odpočinek a relaxaci. A není nic lepšího než mít vlastní bazén, který nabízí nejen osvěžení, ale také navozuje klid a pohodu.
Země
Německo
Schody
Schody Modern s mělčinou
Barva
Bílá
Rodina Hartmann, žijící na německém venkově, se pyšní moderním domem s úchvatným výhledem na okolní krajinu. Posledním chybějícím kouskem na zahradě, který by tomuto místu dodal příjemný pocit klidu, harmonie a pohody, byl bazén. Rodina si pro výstavbu bazénu vybrala NIVEKO profi partnera, firmu Pool + Home GmbH, která se úkolu zhostila s velkou profesionalitou.
NIVEKO přelivný bazén Advance byl vybrán podle přání rodiny Hartmann, a to se ukázalo jako dobrá volba. Dispozice bazénu o rozměrech 9 x 3,5 x 1,5m nabízí nejen příjemnou relaxaci a zábavu, ale díky zabudovanému protiproudu umožňuje také kondiční plavání. Všechny bazénové vestavby byly vyrobeny z nerezové oceli, které společnost NIVEKO nabízí v rámci své prémiové řady NIVEKO Plus. Lamelové zakrytí je elegantně skryto v rološachtě, která je umístěna mimo bazén, a nezmenšuje tak jeho plochu. Díky lamelovému zakrytí je bazén chráněn před nečistotami, udržuje teplotu vody, zabraňuje jejímu odpařování a tím snižuje provozní náklady.

Od chvíle, kdy byl bazén postaven, se stal nejoblíbenějším místem pro celou rodinu.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat