Rodina Havnegjerde

Přinést kapku moře domů

Přinést kousek kapku moře domů

Rozhodli jsme se přivést do našeho domu kapku „moře“, místo toho, abychom se přestěhovali blíže k fjordu v Oslu. Máme rádi návštěvy u nás v domě, obzvláště když naše děti pozvou své přátele a relaxují a sluní se u bazénu. Takhle jsme si to představovali – trávíme více času s našimi dětmi a častěji se setkáváme s jejich přáteli. Kromě toho, že všichni milujeme plavání, bazén opravdu dodává zahradě jiný, svěží nádech.
Země
Norsko
Schody
Schody Modern
Barva
Kamenná šedá
Jsme s novým NIVEKO bazénem velmi spokojeni. Niveko má designové prvky, které požadujeme od bazénu. A zdaleka nejkrásnější bazény na trhu. Kontaktovali jsme 3 různé dodavatele bazénů a vybrali jsme si VaBa basseng, protože to, co nám řekli, rezonovalo dobře s tím, co jsme hledali. Také jsme se zamilovali do portfolia bazénů Niveko, které vynikají ve srovnání s konkurencí. Alternativou by pro nás byl tradiční betonový bazén, ale to by bylo mnohem nákladnější. Také jsme se trochu báli, že kvůli zimě v Norsku bude řešení s obkladem riskantní.

Naše představa spočívala v dostatečně dlouhém bazénu, tak aby byl vhodný pro delší plavání (manželka Nina dříve plavala závodně). Chtěli jsme také, aby měl bazén „čtvercový“ tvar a ne zaoblený, tak jak je většina sklolaminátových bazénů. Nakonec jsme se rozhodli pro šedou barvu, protože bydlíme ve starém dřevěném domě a nechtěli jsme, aby bazén příliš vyčníval. 
Jsme velmi spokojeni jak s dodáním, tak i s bazénem samotným. Byli jsme také mile překvapeni, když jsme se dozvěděli, že bychom mohli udržet vodu v bazénu během zimního počasí (což jsme udělali loni v zimě). Technická místnost funguje dobře a vytápění je levnější, než jsme očekávali. V Norsku stále nejsou bazény příliš běžné, ale někteří z našich přátel nyní zvažují koupi bazénu poté, co nás navštívili. Léto je u nás relativně krátké, ale s bazénem můžete ve skutečnosti lépe využít teplé dny.
 

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat