Niveko

Rodina Koch

Rodina Koch

POHYB NA ČERSTVÉM VZDUCHU

Sotva deset minut autem od památného viaduktu přes řeku Ruhr, a co by kamenem dohodil od Dortmundu, se ve vilové čtvrti města Herdecke, nachází několikapatrový dům rodiny Koch. Celá scenérie sídla je zasazena do prudkého svahu, který shora objímá les. Bazén jsme si s manželkou vždy přáli. Jsme vášniví sportovci a plavání je naším velkým koníčkem.

Dealer

pools & ponds GmbH

Rok instalace

2017

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO skimmer INVISIBLE

Bazén jsme si s manželkou vždy přáli. Jsme vášniví sportovci a plavání je naším velkým koníčkem.

Celkově milujeme pohyb na čerstvém vzduchu. Moje žena jako lékařka velmi dobře ví, jak je tento druh pohybu zdravý. Proto bylo jasnou první podmínkou, aby v bazéně nechyběl protiproud,“ usmívá se pan Koch, kterého se pak vzápětí vyptáváme, jak se vlastně pro NIVEKO rozhodli.

Design na první pohled

Jednou jsme se o našem snu rozpovídali u našeho dobrého přítele a zároveň spokojeného majitele bazénu od NIVEKA. Byl pro nás hned jasnou volbou. Design nás uhranul na první pohled a o kvalitě nás záhy přesvědčil pan Becker, oblastní prodejce bazénů z NIVEKA a NIVEKO Profi Partner. Pan Becker z firmy Pools&Ponds nám byl vlastně doporučen skrze webovou stránku, jejímž prostřednictvím jsme zaslali hrubou představu o našich přáních.

Jednoduchost a komplexní technologie

Máme určitý vkus a líbí se nám především jednoduchost a minimalistický koncept. Hodně nám také záleželo na tom, aby byl i celý technologický systém komplexní a snadný na údržbu a čištění. To všechno nám bazén od NIVEKA jednoznačně splnil. Nemusím snad ani dodávat, že s výsledkem jsme naprosto spokojeni a firma Pools&Ponds nám byla (a stále je) plně a ochotně k dispozici při jakýchkoliv dotazech a vyšla nám vždy vstříc, jak jen to bylo možné.