Niveko

Rodina Mauroo

Rodina Mauroo

DOMA JAKO NA DOVOLENÉ

Kvalitní bazén je pro rodinu Maurových hlavním kritériem při výběru hotelu, když někam cestují. Užívat si každodenního luxusu v pohodlí domova bylo hlavním důvodem, proč se rodina rozhodla pořídit si vlastní bazén a mít tak dovolenou po celý rok. Maurovi pojali projekt zeširoka a zároveň udělali i renovaci celé zahrady.

Dealer

Tuinen Ken De Vos

Rok instalace

2021

Země

Belgie

Specifikace

NIVEKO skimmer TOP LEVEL

Za poslední rok jsme si užili u NIVEKO bazénu hodiny odpočinku, zábavy a relaxace

Maurovi na projektu pracovali s NIVEKO Profi Partnerem Tuinen Ken De Vos. Díky svým bohatým zkušenostem v oboru nabídl Ken De Vos detailní konzultaci ohledně bazénu a všech technických detailů s ním spojených, stejně tak i možného řešení zahrady. NIVEKO bylo pro Maurovi jasnou volbou díky vysoké kvalitě materiálů a zpracování za odpovídající cenu. Důležitou roli hrálo i to, že společnost NIVEKO spadá do Belgické skupiny Pollet Group.
 
Maurovi hledali jednu společnost, která zařídí vše – kompletní instalaci bazénu a všeho co s tím souvisí, stejně jako celkovou úpravu zahrady včetně terasy, zahradního domku a osvětlení. Již první schůzka s Kenem byla pro Maurovi signálem, že našli člověka, který jejich přání a tužby stvoří ve skutečnost.
 
Modrý bazén Skimmer Top Level o rozměru 9×4 m a se schody po celé šířce zaujal na zahradě dominantní postavení. Maurovi jsou s celým projektem maximálně spokojeni – „Dodání, instalace, bazén, technologie i servis jsou špičkové. Za poslední rok jsme si stihli u našeho NIVEKO bazénu užít hodiny odpočinku, zábavy a relaxace v rodinném kruhu. Pokud bychom měli doporučit někoho, kdo zvládne kompletní projekt renovace zahrady a instalace luxusního bazénu, pak je to Ken De Vos.“