Niveko

Rodina McGuiness

Rodina McGuiness

INSPIRACE ŠPANĚLSKEM

V roce 2006 jsme byli na dovolené ve Španělsku, kde jsme odpočívali ve vířivce, která byla uprostřed kouzelného hotelu, který byl postaven ve stylu Haciendy okolo náměstí. Během času, který jsme strávili užíváním si ticha a atmosféry s dokreslujícím osvětlením, jsme si spolu s ženou povídali o možnosti vybudovat stejný koncept doma v Anglii, pokud naše firma bude v budoucnu úspěšná.

Dealer

Freedom Leisure

Rok instalace

2012

Země

Velká Británie

Specifikace

NIVEKO přeliv MULTI

Bazén s integrovanou vířivkou se stal srdcem haciendy. Užíváme si jej 365 dnů v roce.

Náš sen se stal skutečností o šest let později: bazén s integrovanou vířivkou je srdcem haciendy, která jej obklopuje. Výhled z kteréhokoliv okna budovy směřuje přímo na NIVEKO bazén. V jednom domě poblíž bydlí i mí rodiče.

Bazén jako ze žurnálu

V létě využíváme bazén, jako každý, k aktivnímu odpočinku – plavání. Voda ve vířivce je 365 dní v roce vyhřívána na 35 °C. V zimě si užíváme odpočinku ve vířivce s drinkem v ruce a malým občerstvením a bazén zůstává odkrytý, bez zastřešení. Užíváme si náš bazén 12 měsíců v roce. Jak jsem již zmínil, je to centrum našeho „sídla“. Díky automatickému systému ovládání RGB světel vypadá náš bazén jako fotka ze žurnálu.