Niveko

Rodina Mitterova

Rodina Mitterova

SPLNĚNÝ SEN

Máme doma čtyři vnoučata a páté je již na cestě. Dobře si uvědomujeme, jak naše děti milují vodu a během letní sezóny, myšlenka, že s pěti vnoučaty budeme absolvovat den na veřejných a přeplněných koupalištích, byla pro mě nepředstavitelná. Chtěli jsme jim a vlastně i nám umožnit takový „menší“ sen a pořídit si náš vlastní bazén.

Rok instalace

2013

Země

Česká republika

Specifikace

NIVEKO přeliv MULTI

Po práci vyhledávám spíše klid a relax, a to jen v úzkém rodinnému kruhu či kruhu blízkých přátel.

Když mám mluvit otevřeně – i moje zaměstnání zubní lékařky vyžaduje každodenní kontakt s lidmi, a to od rána do večera. Ke společnosti lidí mám velice kladný vztah, své zákazníky vždy ráda vidím. Ale upřímně, když odcházím z práce, vyhledávám spíše klid a relax, a to jen v úzkém rodinnému kruhu či kruhu blízkých přátel. Když jste mladí, tak vás obvykle takové věci nenapadají, ale postupem času začne člověk vyhledávat spíše pohodu k utříbení myšlenek.

Odpovědnost k práci, lidem i produktům

O firmě NIVEKO jsme před tím neslyšeli, nebo respektive nikdy jsme se nezajímali o bazén, jakožto ani o bazénářské firmy. Jakmile se zrodila myšlenka si bazén pořídit, tak jsme se začali zajímat více i o firmu, která nám ho bude realizovat. V té době jsme stavěli náš nový dům a jistý pan architekt nám doporučil firmu NIVEKO.

Co nás nejvíce na této firmě oslovilo a zaujalo, byla naše první návštěva v sídle firmy, její výrobě a odpovědnost, s jakou se staví k práci a jejich výrobku. Od počátku naše jednání s panem Kubíkem, odpovědným prodejcem, bylo bezvadné. To, s jakým přístupem s námi jednal nejen on nás zkrátka nadchlo, a to byl důvod, proč náš zájem o bazén zůstal u této firmy.

Plavání mě nabíjí

S bazénem jsem moc spokojeni. Naše vnoučata, která mají bazén jen pro sebe, tak můžou vesele skotačit a my si užívat poklidné chvíle s nimi. Já nejsem sice profesionální plavec, ale když si jdu zaplavat, jsem schopná plavat i 45 minut… Plavání mě prostě dobíjí.

Co nám taky moc vyhovuje, že jako firma poskytujete servisní služby jako zazimování a zprovoznění bazénu, které moc rádi každoročně využíváme.