Rodina Seidel

RELAXACE A REGENERACE PRO TĚLO I MYSL

RELAXACE A REGENERACE PRO TĚLO I MYSL

Bazén na zahradě je snem mnoha lidí. Nabízí nejen osvěžení během horkých letních dnů, ale také možnost relaxace a zábavy pro celou rodinu. Není nad letní večerní party u vlastního bazénu.
Země
Německo
Schody
Vnitřní rohové schodiště hranaté
Barva
Bílá
Německá spolková země Sasko patří mezi nejmalebnější regiony Německa. Je známá svou bohatou historií a úchvatnou přírodou. Rodina Seidel si pro výstavbu svého bazénu zvolila NIVEKO profi partnera, firmu DasSchwimmbad, která se vyznačuje profesionálním a přátelským přístupem. Přelivný bazén NIVEKO Advance v bílé barvě v rozměru 15 x 5 x 1,5m se pyšní nerezovými vestavbami prémiové řady NIVEKO Plus, které jsou elegantně zapuštěny do těla bazénu.
Koncept NIVEKO Plus nabízí nejenom kvalitní a funkční bazén – ale designově a konstrukčně unikátní produkt, vyladěný do nejmenšího detailu, který je v každém aspektu jedinečným a nezaměnitelným architektonickým prvkem jejich zahrady. Lamelové zakrytí je u bazénu efektivně ukryto v rollo sedací lavici, která slouží také jako odpočinkové místo. Jedná se o velmi moderní a estetické řešení, které pro majitele bazénu nabízí mnoho výhod – chrání bazén před nečistotami, tepelně jej izoluje a snižuje náklady na provoz. Rodina Seidel si zvolila zajímavý vstup do vody. Jde o vnitřní rohové schodiště hranaté, které bylo upraveno na míru dle jejich přání. Vkusný design bazénu s čistými liniemi a elegantními tvary okouzlí každého návštěvníka. Jedná se o jedinečný bazén, který se stane ozdobou každé zahrady.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat