Niveko

Rodina Sigsjo

Rodina Sigsjo

PŘESNĚ TO, CO JSME HLEDALI

Když jsme hledali vhodného dodavatele bazénu, tak jsme slyšeli o firmě Söderro Gård z našeho okolí. Kontaktovali jsme tuto firmu a hned následující den nás přijeli navštívit a podívat se na možnosti a podmínky, které naše zahrada pro bazén nabízela. Přístup firmy Söderro Gård byl velice osobní a zároveň profesionální. První setkání s touto firmou nás přesvědčilo o tom, že jsme našli našeho budoucího dodavatele bazénu.

Dealer

Söderro Gård AB

Rok instalace

2015

Země

Švédsko

Specifikace

NIVEKO skimmer TOP LEVEL

Nemohli jsme si vybrat lépe – bazén NIVEKO i samotného dodavatele.

Poté, co jsme společně s firmou Söderro Gård hledali vhodný typ bazénu, se NIVEKO jevilo jako nejlepší možností pro nás ve všech směrech. NIVEKO nabízelo přesně to, co jsme hledali, a to možnosti designu dle našeho přání, kvalitní konstrukci a snadnou instalaci!

Odpovědi na všechny otázky

Söderro Gård nám dalo mnoho cenných rad, než jsme došli k finálnímu řešení bazénu, čehož si velmi vážíme. Od prvního plánování přes objednávku až po dodávku, instalaci a zprovoznění bazénu nám Söderro Gård poskytlo odbornou a odpovídající podporu. Co pro nás bylo taky neméně důležité, fantastický přístup z jejich strany.

Náš první dojem z NIVEKO bazénu nám dal pocit, že jsme si nemohli vybrat lépe, tak jako dodavatele, přes kterého jsme bazén kupovali. Na naše otázky či potřebný support máme okamžitou zpětnou vazbu doteď.

Toto léto, jako první, jsme trávili v našem novém bazénu a můžeme vřele doporučit všem, kteří přemýšlí o podobném záměru, koupit si NIVEKO bazén od firmy Söderro Gård z Vanligen.