Niveko

Rodina Spilles

Rodina Spilles

LETNÍ OSVĚŽENÍ

Architektonický styl novostavby, kterou vlastní mladá rodina z Dolního Saska, je zachován i na přilehlé zahradě, jejíž hlavní dominantou je NIVEKO bazén typ Advance. Bazén jsme si pořídili zejména kvůli relaxaci a možnosti se ochladit během horkých letních měsíců.

Dealer

t.t.timme Schwimmbad Sauna

Rok instalace

2016

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO přeliv ADVANCE

Velmi se nám líbil materiál, ze kterého je bazén vyroben, možnost individuálního provedení a 3D vizualizace.

Oslovili jsme zástupce firmy t.t.timme, která nám již v minulosti dodávala vířivku, s požadavkem na bazén, který by byl přesně dle našich požadavků, ne sériový produkt. Pan Knutzen nám doporučil NIVEKO, které nás zaujalo především nabídkou přelivných bazénů.

Provedení a instalace

Rozhodli jsme se pro úžasný typ přelivu Advance v kombinaci s přírodním kamenem. Velmi se nám také líbil materiál, ze kterého je bazén vyroben a možnost individuálního provedení. Ocenili jsme také 3D vizualizaci, která nám byla poskytnuta po schválení specifikace bazénu.

Doprava i samotná instalace bazénu proběhla naprosto v pořádku pod dohledem t.t.timme. Pokud bychom se měli znovu rozhodovat, jednoznačně bychom si vybrali opět NIVEKO bazén, jen bychom změnili velikost bazénu – o 2 metry delší a 1 metr širší.