Niveko

Rodina Stening

Rodina Stening

ČAS, KTERÝ POTŘEBUJEME

Během celé doby příprav plánů pro stavbu našeho domu jsme hledali správné místo, kde bychom ho umístili – spolu s mou manželkou jsme vždy snili o vlastním bazénu. Jakmile jsme našli pozemek u nádherného jezera v těsné blízkosti Stockholmu, rozhodli jsme se bez zbytečných odkladů vybudovat bazén.

Dealer

Stenings Swimmingpool & Spa AB

Rok instalace

2013

Země

Švédsko

Specifikace

NIVEKO přeliv MULTI

Je to ten nejlepší způsob, jak se zbavit stresu z každodenních pracovních povinností.

Naší představou byl odolný, vysoce kvalitní, plně funkční bazén moderního vzhledu a designu. Bazén musí na zahradě okamžitě upoutat pozornost. Vybrali jsme si přelivový bazén, který nám nejlépe zapadl do okolí.

Rodinná pohoda

Máme dvě téměř dospělé děti, které bazén příliš nevyužívají. Vedle bazénu máme vířivku, kterou využíváme zejména v zimě. Nicméně pokud snížíme hladinu vody v bazénu, především kvůli silné švédské zimě, rádi si užíváme rodinné pohody se sklenkou dobrého vína při pohledu na vodu osvícenou RGB LED světly.

Od počátku sezóny do konce září udržujeme teplotu vody v našem NIVEKO bazénu na 30 °C. Je to součást našeho života. Potřebujeme tento čas, který strávíme společně u bazénu, protože je to nejlepší způsob, jak se zbavit stresu z každodenních náročných pracovních povinností. Tiché místo k odpočinku a zároveň středobod naší zahrady v jednom.