Niveko

Rodina Weis

Rodina Weis

KOUSEK VLASTNÍHO RÁJE

Ve městě Bobenheim-Roxheim, sotva 15 minut chůze od Silbersee – druhého největšího jezera v Porýní-Falcku, se nachází rodinný dům, ve kterém bydlí rodina Weisova. Takto vypráví příběh o jejich bazénu NIVEKO. Chtěli jsme doma mít malý kousek vlastního ráje, který by nám sloužil k relaxu a odpočinku a tak celkově i pro zábavu. Navíc dodává naší zahradě lehký nádech luxusu.

Dealer

Pool-Freaks

Rok instalace

2017

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO skimmer TOP LEVEL

Bazén nám přinesl už spoustu pohodových dní a krásných chvil a jsme si jisti, že ještě mnoho takových přinese.

Dlouho jsme sbírali informace a utvářeli si představy, obcházeli jsme výstavy a veletrhy, vybírali na internetu, jaký produkt se nám líbí, jaké jsou jeho výhody. Na pana Rineckera a pana Vettermanna z Pool-Freaks jsme narazili skrze osobní doporučení a navíc se nacházíme přímo v oblasti jejich působení.

Špičková péče

Náš specialista na bazény a místní zástupce NIVEKA nám vše podrobně vysvětlil a tento typ nám na základě našich preferencí doporučil. Společně se nám po několika konzultacích podařilo zrealizovat bazén našich snů. Byli jsme naprosto spokojeni v celém průběhu tohoto projektu, péče o nás jako o zákazníka byla – a stále je – špičková. Obě dvě firmy, jak Pool-Freaks, tak NIVEKO, můžeme na 100 % doporučit! Bazén nám přinesl už spoustu pohodových dní a krásných chvil a jsme si jisti, že ještě mnoho takových přinese.