Pan Horniman

Bazénová kráska

Bazénová kráska

Nádherný dům rodiny Horniman je situovaný necelé 3 hodiny jízdy od Londýna v malebném prostředí anglického venkova s typickým anglickým počasím. Z tohoto důvodu se majitelé rozhodli situovat bazén do bazénové haly, která je přímo propojena s domem.
Země
Velká Británie
Schody
Schody Modern s mělčinou
Barva
Bílá

Se společností HTP Group, NIVEKO Profi partnerem v UK se majitelé poprvé setkal na bazénovém veletrhu, kde společně prodiskutovali své požadavky a možnosti, které NIVEKO nabízí. Cílem bylo vytvořit unikátní místo pro celoroční relaxaci a odpočinek, kde hlavní roli bude hrát bazén.

Světlé a čisté linie bazénu o rozměru 15,0 x 5,0 x 1,35m v bílé barvě, doplněné nerezovými vestavbami z prémiové řady NIVEKO Plus či transparentní lamely decentně uloženy do rollo šachty, to vše nabízí tento elegantní NIVEKO bazén Skimmer Invisible.

Nestárnoucí kombinace černé a bílé dodává bazénu NIVEKO luxusní vzhled, který zaujme na první pohled. K designu bazénu je vkusně zvolen nábytek i doplňky, což propojuje prostor do jednoho dokonalého celku.

Pan Horniman je profesionalitou NIVEKO profi partnera nadšený. Celý projekt od návrhu až po jeho realizaci byl bezproblémový. S finálním výsledkem je pan Horniman spokojený a rád se pyšní novou dominantou své zahrady.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat