Rodina Fust

DOKONALÁ OÁZA

DOKONALÁ OÁZA

Když rodina Fust přemýšlela o pořízení bazénu, představovali si ho jako skvělý doplněk zahrady, který jim umožní užívat si opravdovou pohodu bez nutnosti cestovat. A právě bazén NIVEKO splnil všechna jejich očekávání. Zahrada je pro ně nyní dokonalou oázou, kde relaxují, užívají si sportovní aktivity, a to vše přímo z pohodlí domova.
Země
Švýcarsko
Schody
Schody Modern
Barva
Popelavě šedá
Při průzkumu trhu s bazény, který pan Fust pečlivě provedl společně se svým zahradním architektem, padla volba na bazén firmy NIVEKO a to hned z několika důvodů. Tím hlavním byla individuální možnost provedení a perfektní technologie včetně kvalitního materiálu. Bazén se vyrábí z High-tech polymeru a díky plnému probarvení materiálu, se barva postupem času nemění. Pro instalaci bazénu si rodina zvolila firmu BERRY POOL, která se pyšní mnoha pozitivními recenzemi, které spolu s užitečnými radami majitele, byly důkazem, že si vybrali správně. Majitelé přišli s konkrétní představou, jak by měl bazén vypadat, aby zapadal do celého konceptu zahrady.
Bazén se nachází v malebné zahradě uprostřed Švýcarských hor, což dodává plavání nezapomenutelný zážitek. V kombinaci s domem vytváří bazén esteticky působivý celek. S rozměry 13 x 3,00 x 1,46 m je bazén ideální jak pro letní osvěžení, tak i pro vášnivé plavce. Schody Modern, které si rodina vybrala, patří mezi oblíbené a praktické vstupy do bazénu. Nechybí zde ani lamely ukryté v rolo krytu, které jsou spojením designového prvku s efektivním využitím solárního ohřevu vody v bazénu a snižováním jejího odparu. Dochází k propojení moderního designu s praktickým využitím, a tak tento koncept tvoří dokonalou harmonii. Majitelé jsou s celým procesem dodávky bazénu nadmíru spokojeni, každý krok proběhl bez problémů, a když se poprvé podívali na nový bazén, byli naprosto ohromeni. Nový bazén se tak stal středobodem jejich zahrady a nabízí ideální místo pro odpočinek a relaxaci.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat