Pan Cloesmeijer

MAXIMUM MOŽNOSTÍ

MAXIMUM MOŽNOSTÍ

Bazény NIVEKO jsou výjimečné díky doslova neomezeným možnostem, které zákazníkům nabízí jejich plně individuální výroba. Od detailního nastavení samotné velikosti bazénu, výběru jeho barvy, až po vestavby a schodiště, kterými bude bazén vybaven – konfigurace odráží vizi a charakter majitele. Projekt pro pana Cloeisjmeijera z Nizozemska je skvělým příkladem toho, do jaké míry je možno bazény NIVEKO personalizovat.
Země
Holandsko
Schody
Vnitřní rohové schodiště hranaté
Barva
Bílá

Pan Cloeismeijer se rozhodl pořídit si namísto starého betonového bazénu moderní typ a naplno využít všechny možnosti, které takový projekt nabízí. Společnost Aqua Solar Limburg se v oblasti dlouhodobě těší výborné pověsti, a proto padla volba spolupráce právě na ni. Pan Cloeismeijer měl přesnou myšlenku, jak by měla finální podoba vypadat – tu nastínil technickou kresbou, kterou následně doladili společně s nizozemským NIVEKO Profi partnerem.

Již dle velmi specifického rozměru bazénu je patrné, že se jedná o unikátní projekt přesně na míru - 9,717 x 4,91 m x 1,5 m vystihuje přání zákazníka na centimetry přesně. Výjimečnost tohoto bazénu však u rozměru nekončí. Pozornost si nadále zasluhují i vysoce individualizované schody, skládající se z různých elementů spojených v originální celek.
Pravidlo, že žádný NIVEKO bazén není nikdy stejný, se díky tomuto projektu očividně potvrzuje. Jedinečné prvky doplňují vestavby z exkluzivní řady NIVEKO Plus - nerezové komponenty vyladěné do nejmenšího detailu jsou volbou dokreslující široké možnosti nabídky NIVEKO bazénů. Sací i recirkulační trysky, světla i protiproud zajištují funkčnost, praktičnost a zároveň posouvají styl projektu na novou úroveň. Pan Cloeisjmeier se může pochlubit bazénem, který nikde jinde nenajdete.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat