Pan Lauxen

MÍSTO KLIDU A POHODY

MÍSTO KLIDU A POHODY

Zahrada představuje místo odpočinku, klidu a rodinné pohody. Pan Lauxen se rozhodl povýšit svůj domov na zónu, v níž zapomene na starosti, stres a plně se oddá tělesnému i duševnímu uvolnění. Vlastní bazén je pro to přímo jako stvořený – zaplavat si, opalovat se, číst si oblíbenou knihu a užívat si léta naplno, to vše a mnohem více vás čeká na zahradě se soukromým bazénem.
Země
Německo
Schody
Schody Modern
Barva
Bílá
Pan Lauxen hledal zakázkové řešení s maximální kvalitou provedení. Právě tuto volbu našel u společnosti NIVEKO díky doporučení svého kamaráda, který měl se značkou velmi dobrou zkušenost. Manuální výroba dle konfigurace zákazníka umožnila velmi konkrétní provedení bazénu v rozměru 15 x 2,42 x 1,35 m, přesně podle představy nového majitele a stala se dominantou zahrady.
Velmi čistý a moderní vzhled společně s funkčností, díky níž Skimmer Invisible chytře šetří vodu při intenzivním používání a zároveň udržuje vysokou hladinu, jsou důležité faktory spokojenosti pana Lauxena. Bílá barva bazénu i schodů Modern je nestárnoucí volbou, která ladí s domem a dotváří eleganci celého projektu. Výjimečnost konceptu je nadále vyzdvihnuta originální sochou v buddhistickém stylu, která posiluje atmosféru relaxu. Stejně jako panu Lauxenovi doporučil bazén jeho kamarád, pan Lauxen sám nyní doporučil NIVEKO hned několika svým přátelům, z nichž se stali noví spokojení majitelé.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat