Rodina Vleeshouwers

Radost pro všechny generace

Radost pro všechny generace

Touha trávit čas se svými blízkými, získávat nové vzpomínky a odpočinek od všedního života je pro spoustu lidí důvodem, proč si na zahradu pořídit vlastní bazén. Ten se stává místem setkávání všech generací – prarodičů, jejich dětí i vnoučat. Přesně to byl případ i manželů Vleeshouwers, kteří mají dokonce 6 pravnoučat a bazén tak rodina využije doslova do poslední kapky.

Země
Holandsko
Schody
Schody Modern
Barva
Kamenná šedá
Detailně rozplánovaná zahrada včetně zahradního domku přímo u bazénu a okolo rozmístěných lehátek vytváří sjednocený celek. Napomáhá tomu i využitá barevná paleta – šedý bazén i okolní kámen, stejně jako tmavá střecha domku i stylová vstupní branka jsou na stejné vlně. Majitelům byl od jejich známého doporučen nizozemský NIVEKO Profi Partner Mari Wanssum BV. Přátelský a profesionální přístup Marca Pijperse zajistil naprostou spokojenost s finálním výsledkem.
Kvalita a ekologický provoz byly pro manžele hlavní kritéria při výběru. Zvolený typ bazénu Skimmer Invisible je vynikající kombinací exkluzivního designu a praktičnosti. Díky rozměru 9,0 x 3,6 x 1,4 m si může vodní radovánky užívat celá rodina naráz. Bazénu dodává na zajímavosti vodní fontána umístěná na boční straně zahradního domku. Hlavní měřítko úspěchu celého projektu je radost celé rodiny a vnoučat, která si bazén naplno užívají při každé návštěvě prarodičů.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat