NIVEKO přeliv Multi

Jednoduchost a funkčnost se snoubí s praktickým řešením přímo stvořeným pro každodenní radost a snadnou údržbu – Multi zvládá vše na výbornou.

Krása v

jednoduchosti

Multi je velmi oblíbenou variantou všech, kdo si chtějí vyhrát s nastavením bazénu do toho nejmenšího detailu. Dlouhá tradice manuální výroby s širokým spektrem konfigurace se zrcadlí na hladině Multi.

Pro koho je bazén určen?

Přeliv Multi se při použití PVC mřížky, u které je k dispozici hned několik barevných variant, stane ideálním bazénem pro rodinu a vodní hrátky. PVC mřížku lze navíc snadno vyměnit za vkládaný kámen z přírodní žuly, díky čemuž bude Multi designově vyladěný bazén s nádechem luxusu.

Kam je bazén určen?

Multi je vskutku multifunkčním řešením – hodí se na zahradu k domu, jako interiérová instalace či jako veřejný bazén.
Přelivný žlab lze vyplnit vložením PVC mřížky či přírodním kamenem – záleží pouze na vaší představivosti. Multi se vyznačuje velmi snadnou údržbou i provozem a navíc je jako jediný typ dostupný i v samonosném provedení.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén

Nechte se
inspirovat

Rodina Hornových
Pořízení vlastního bazénu je důležitý krok, který není radno uspěchat. Mnoho zákazníků preferuje radu od známých a doporučení konkrétního produktu. Právě to byl případ rodiny Hornových, která se na doporučení dobrého rodinného přítele obrátila na německého NIVEKO Profi Partnera, firmu Pro Pool.
Typ Přeliv Multi
Země Německo
Partner Pro Pool
prohlédnout projekt
Rodina Hornových