UNDERFLOW

Okraj bazénu nenápadně skrytý pod okolní terasou je unikátním řešením, které nabízí originální technické zpracování v kombinaci s nápaditým designem.

Neviditelný přeliv

Nejnovější přelivné řešení z dílny NIVEKA nabízí to nejlepší z přelivných i skimmerových bazénů. Díky přelivné hraně ukryté pod okolní terasou je zaručena minimální ztráta vody, přičemž si Underflow zachovává jedinečný design typický pro přelivné bazény.

Pro koho je bazén určen?

Pokud si chcete naplno užívat bazén s rodinou či přáteli a zároveň toužíte po exkluzivním řešení bez sebemenších kompromisů, přeliv Underflow si zamilujete.

Kam je bazén určen?

NIVEKO Přeliv Underflow potěší všechny, kdo chtějí mít na zahradě bazén obklopený dřevěnou terasou, velkoformátovými deskami či WPC deskami. Underflow byl pro tento způsob instalace přímo navržen.
Underflow je nejnovějším přírustkem v nabídce přelivných bazénů. Unikátní technické i designové zpracování vyvinuté exkluzivně v NIVEKU naplno představuje naše dovednosti

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén

Nechte se
inspirovat

Rodina Lange
Staré lázeňské město Wiesbaden nacházející se na pravém břehu Rýna je krásným místem pro poklidný rodinný život. Rodina Langeových zde žije v rodinném domě, k němuž se rozhodla doplnit poslední kousek skládačky svého vysněného života – vlastní rodinný bazén.
Typ UNDERFLOW
Země Německo
Partner Pro Pool
prohlédnout projekt
Rodina Lange