Rodina Lange

Lifestyle na prvním místě

Lifestyle na prvním místě

Staré lázeňské město Wiesbaden nacházející se na pravém břehu Rýna je krásným místem pro poklidný rodinný život. Rodina Langeových zde žije v rodinném domě, k němuž se rozhodla doplnit poslední kousek skládačky svého vysněného života – vlastní rodinný bazén.
Země
Německo
Schody
Schody Modern s mělčinou
Barva
Kamenná šedá
Díky doporučení od známých putovaly první kroky Langeových ke společnosti Pro Pool, která má s instalací bazénů NIVEKO hluboké zkušenosti. Jedna z hlavních předností bazénů NIVEKO je široká možnost konfigurace, kterou Langeovi využili naplno. Jejich volba padla na unikátní typ Overflow Underflow o rozměrech 10 x 2,5 x 1,5 m.

Dřevěná terasa rozprostírající se okolo bazénu nabízí dostatek prostoru jak pro vodní radovánky dětí, tak i pro večerní společenskou akci v přátelském kruhu. Díky tomu, že přelivná hrana Underflow je skryta pod samotnou terasou, se jedná o ideální variantu nabízející úsporu vody při koupání, která však st��le skýtá výjimečný přelivný design.
Ekologický aspekt NIVEKO filozofie je zde umocněn spoustou prvků – moderní bazén obklopený dřevěnou terasou, přírodní materiály, kam oko dohlédne, stejně jako rozkvetlé keře a zátiší stromů. Celý projekt krásně podtrhuje moderní linii smýšlení a uvažování v souladu s přírodou. Bazén mají Langeovy prvním rokem, tráví u něj veškerý volný čas a jeho pořízení si nemohou vynachválit. Díky servisu od firmy Pro Pool s bazénem nejsou nejmenší starosti a přináší jen radost a nezapomenutelné momenty.

nPooL Planner

Konfigurátor bazénu nPooL planner vám otevře cestu k novým zážitkům

konfigurovat bazén
div;

Nechte se
inspirovat