Niveko

Rodina Lange

Rodina Lange

LIFESTYLE NA PRVNÍM MÍSTĚ

Staré lázeňské město Wiesbaden nacházející se na pravém břehu Rýna je krásným místem pro poklidný rodinný život. Rodina Langeových zde žije v rodinném domě, k němuž se rozhodla doplnit poslední kousek skládačky svého vysněného života – vlastní rodinný bazén.

Dealer

Pro Pool

Rok instalace

2020

Země

Německo

Specifikace

NIVEKO přeliv Underflow

Jedna z hlavních předností bazénů NIVEKO je široká možnost konfigurace, kterou Langeovi využili naplno.

Díky doporučení od známých putovaly první kroky Langeových ke společnosti Pro Pool, která má s instalací bazénů NIVEKO hluboké zkušenosti. Jejich volba padla na unikátní typ Overflow Underflow o rozměrech 10 x 2,5 x 1,5 m.
 
Dřevěná terasa rozprostírající se okolo bazénu nabízí dostatek prostoru jak pro vodní radovánky dětí, tak i pro večerní společenskou akci v přátelském kruhu. Díky tomu, že přelivná hrana Underflow je skryta pod samotnou terasou, se jedná o ideální variantu nabízející úsporu vody při koupání, která však stále skýtá výjimečný přelivný design.
 
Ekologický aspekt NIVEKO filozofie je zde umocněn spoustou prvků – moderní bazén obklopený dřevěnou terasou, přírodní materiály, kam oko dohlédne, stejně jako rozkvetlé keře a zátiší stromů. Celý projekt krásně podtrhuje moderní linii smýšlení a uvažování v souladu s přírodou. Bazén mají Langeovy prvním rokem, tráví u něj veškerý volný čas a jeho pořízení si nemohou vynachválit. Díky servisu od firmy Pro Pool s bazénem nejsou nejmenší starosti a přináší jen radost a nezapomenutelné momenty.