Jak si představujete svůj ideální bazén?

Udělejte první krok ke svému novému bazénu. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si ideální kombinaci právě pro vás.

Varianta Whisper

Varianta Whisper nabízí unikátní technické řešení přelivného žlabu, který má konstrukčně jedinečný tvar. Toto řešení je vhodné především pro prostředí, kde je jakýkoliv zvuk přetékající vody nežádoucí. Tato varianta je dostupná pro typy bazénů MULTI, ADVANCE, EVOLUTION a UNDERFLOW.

bazen-specialni-1

Samonosná varianta

Typ bazénu přeliv MULTI je dostupný také jako samonosný. Jde o jedinečné technické řešení instalace bazénu na betonovém základu, kdy je bazén spojen s okolím pouze betonovým věncem kolem horního lemu bazénu. Díky tomu nabízí možnost snadné kontroly vnějšího pláště a veškerých inženýrských sítí. Kombinace samonosného bazénu, izolace a provedení podle přání zákazníka předurčuje tento typ bazénu zejména pro interiérové bazény.

bazen-specialni-2

Mimo bazénů klasického obdélníkového tvaru s ostrými nebo zaoblenými rohy dodáváme bazény jakýchkoliv atypických rozměrů a půdorysů.

bazen tvar obdelnik bazen tvar atypicky

Pro pohodlný a bezpečný přístup do bazénu můžete zvolit schody v mnoha variantách.

bazen-vstup-schody-1.jpg bazen-vstup-schody-2.jpg bazen-vstup-schody-3.jpg

Pro exkluzivní vzhled bazénu je technicky nejdokonalejší a nejmodernějším způsobem automatické zakrytí. Ochrání váš bazén, navíc tepelně izoluje, díky čemuž snižuje náklady na provoz. Svým přirozeným a nenápadným vzhledem esteticky neruší a působí jako přirozená součást okolí.

  • Bazénová voda lépe drží teplotu a neodpařuje se.
  • Užití solárních lamel umožňuje samovolný ohřev vody slunečním svitem, čímž snižuje náklady a zajišťuje ekologický provoz bazénu.

bazen-kryti

Všechny typy našich bazénů jsou technologicky optimalizované pro bezproblémový a úsporný provoz.

Automatizované dávkování chemikálií, úsporný ohřev vody nebo technologie slané vody umožňují, aby byl váš bazén vždy průzračně čistý a příjemně teplý.
Funkce Ecostream automaticky spíná filtraci při používání bazénu, čímž snižuje náklady a ekologickou zátěž.

bazeny-technologie-1.jpg bazeny-technologie-2.jpg

Sledováním nejmodernějších trendů v oboru a úzkou spoluprací s našimi partnery hledáme a vyvíjíme takové designové prvky, které vyzdvihnou jedinečnost vašeho bazénu a zároveň jsou funkční a praktické.

bazeny-design-1.jpg bazeny-design-2.jpg bazeny-design-3.jpg bazeny-design-4.jpg bazeny-design-5.jpg

bazen-konfigurator.jpg +++++

Naše bazény se přizpůsobí vašim představám

Výsledná podoba vašeho bazénu je jen na vás.
V konfigurátoru snadno nastavíte všechny parametry podle svých představ a my pro vás následně vyrobíme a postavíme bazén na míru.

Navrhnout bazén

Na kvalitě nám záleží

Perfektní zpracování a dlouhá životnost našich bazénů jsou pro nás prioritou. Proto si pečlivě vybíráme každého dodavatele, který se s námi na výrobě podílí.

Ovládejte bazén z mobilu

S naší aplikací nPooL control máte přehled o svém bazénu online. Přímo ve svém mobilu nebo tabletu máte pod kontrolou nejen teplotu vody, ale i zakrytí bazénu, světla a mnoho dalších funkcí.

Více o aplikaci

GooglePlay AppStore

Váš nový bazén je na dosah

Najděte nejbližšího prodejce NIVEKO a udělejte první krok k bazénu podle vašich představ.

Najít prodejce

Prohlédněte si naše předchozí projekty

a načerpejte inspiraci pro ten svůj

Pollet Pool Groop