Niveko

Typy bazénů

Když voda obejme
vaše tělo a vezme
vás do svého náručí

NIVEKO
PLUS

PRÉMIOVÉ BAZÉNY PRO
DOKONALÝ ODPOČINEK

Underflow
Přeliv

Underflow

Vodní hladina rafinovaně mizí pod terasou a díky úspoře vody je ideální i pro dovádějící děti. To vám nabízí přelivný bazén Underflow.

Underflow
Evolution
Přeliv

Evolution

Přelivný bazén Evolution potěší svým minimalistickým charakterem. Snoubí v sobě jednoduchost s komfortem a je vyjádřením vkusu a individuality.

Evolution
Advance
Přeliv

Advance

Kámen z přírodní žuly, který je umístěn pod vodní hladinou, dává vyniknout geometrickým liniím přelivného bazénu Advance.

Advance
Infinity
Přeliv

Infinity

Pro zahradu s víceúrovňovým terénem volte přelivný bazén Infinity. Voda přetéká přes hrany bazénu, a tím se vytváří dojem nekonečného výhledu na okolní krajinu.

Infinity
Multi
Přeliv

Multi

Díky snadné údržbě se těší velké oblibě. Vybrat si můžete mezi vkládaným kamenem z přírodní žuly, řeckým kamenem nebo PVC mřížkou v různých barevných variantách.

Multi
Invisible
Skimmer

Invisible

Dosáhněte maximální výšky vodní hladiny a zároveň téměř neviditelného přechodu mezi stěnou bazénu a odtokem vody. S bazénem bez přelivu. Vyvinuli jsme jej přímo v NIVEKU.

Invisible
Top Level
Skimmer

Top Level

Téměř po okraj. Díky elegantnímu řešení bazénu bez přelivu sahá vodní hladina téměř po okraj bazénu. Úzký typ skimmeru nabízíme v plastové nebo stylové nerezové variantě.

Top Level
NAVRHNOUT BAZÉN

Zavřete oči.
A představte si
svůj vysněný bazén

Sestavte si bazén